سه شخصیت اندیشمند بین المللی از آمریکا و فرانسه وارد گلستان شدند+تصاویر
تعداد بازدید تعداد 174 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۴:۳۰ ق.ظ، چهارشنبه، ۲۶ اردیبهشت، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

سه شخصیت اندیشمند بین المللی از آمریکا و فرانسه در راستای برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی افق نو با عنوان «قدس پایتخت همیشگی فلسطین» وارد استان گلستان شدند.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا؛ سه شخصیت اندیشمند بین المللی از آمریکا و فرانسه در راستای برگزاری ششمین کنفرانس بین المللی افق نو با عنوان «قدس پایتخت همیشگی فلسطین» وارد استان گلستان شدند.

مهمانان ویژه استان گلستان عبارتند از :

آقای دکتر مایکل جونز از آمریکا
تحلیلگر راشاتودی و پرس تی وی. استاد سابق کالج سنت ماری ایندیانا. مولف بیش از ۴۰ کتاب در حوزه نقد سیاستهای سرمایه داری و غرب.

خانم دکتر ماریا پومیه از فرانسه
استاد سابق دانشگاه سوربن ، نویسنده و کارگردان ، محقق و فعال سیاسی . استاد دانشگاه هاوانا . فعال سیاسی در حوزه دفاع از حقوق فلسطینیان

آقای فرانسوا فریه از فرانسه
افسر سابق نیروی دریایی فرانسه و متخصص در حوزه خاور میانه

مهمانان ویژه در استان گلستان به همت شبکه جوانان رضوی استان در روزهای سه شنبه ۲۵ الی پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت ماه ، برنامه های متنوعی از جمله هم اندیشی با اساتید دانشگاههای استان ، حضور در جامعه المصطفی العالمیه و جلسه پرسش و پاسخ با دانشجویان ، حضور در برنامه زنده صدا و سیما ، نشست تخصصی با اصحاب رسانه و نشست خبری را برگزار خواهند کرد.

قابل ذکر است: ششمین دوره این کنفرانس به ابتکار موسسه بین المللی متفکران و هنرمندان مستقل و با همکاری موسسه جوانان آستان قدس رضوی از ۲۲ تا ۲۶ اردیبهشت ماه در مشهد مقدس در حال برگزاری است.

مشاهده تصاویر:

 

انتهای پیام/

ارسال نظر