انجام ۳ هزار مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در سال ۹۶ در کردکوی/باتوجه به درخواستهای زیاد مردمی نیازمند افزایش پایگاه و کد فعال اورژانس هستیم
تعداد بازدید تعداد 130 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۰۵ ب.ظ، یکشنبه، ۲۳ دی، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی گفت: با افزایش آمار روزافزون درخواست های مردمی از اورژانس ۱۱۵ روبرو هستیم که این تعداد اگر از اندازه ای مشخص عبور کند با این حجم از امکانات ممکن است قادر به پاسخگویی درخواست های مردم نباشیم لذا باید به پایگاه ها و کدهای فعال ما افزوده شود.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ یاسر کردی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: شهرستان کردکوی دارای دو پایگاه اورژانس شهری و پایگاه جاده ای یساقی است.

وی افزود: پایگاه جاده ای یساقی از شصت کلاته تا النگ به مسافت ۲۰۰ کیلومتر مربع را پوشش داده و پایگاه شهری از ابتدای روستای النگ تا روستای باغوکناره را پوشش می دهد.

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی بیان کرد: اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی دارای ۱۳ پرسنل است که در این دو پایگاه مشغول خدمت به مردم هستند.

کردی با بیان اینکه تعداد ۳۰۰۰ مأموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در سال ۹۶ در کردکوی انجام شد، افزود: اورژانس ۱۱۵ شهرستان کردکوی دارای ۴ آمبولانس است که دو آمبولانس فعال و دو آمبولانس دیگر نقش پشتیبان را بازی می کنند.

وی با اشاره به مشکلات پیش روی اورژانس ۱۱۵ تأکید کرد: با افزایش آمار روزافزون درخواست های مردمی از اورژانس ۱۱۵ روبرو هستیم که این تعداد اگر از اندازه ای مشخص عبور کند با این حجم از امکانات ممکن است قادر به پاسخگویی درخواست های مردم نباشیم لذا باید به پایگاه ها و کدهای فعال ما افزوده شود.

 

ارسال نظر