آغاز عملیات رفع کدری آب شرب روستای بالاجاده/مسئولی که پیگیر مطالبات مردمی است
تعداد بازدید تعداد 262 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۸:۲۰ ب.ظ، یکشنبه، ۲۳ دی، سال ۱۳۹۷ نظرات بدون نظر

پس از انتشار گزارشات و اخبار متعدد از کدری آب شرب روستای بالاجاده رئیس آبفار کردکوی از آغاز عملیات اجرایی برای رفع مشکل کدری آب شرب در این روستا خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ ابوذر پاسندی پیرو اخبار منتشر شده در رسانه ها درخصوص کدر بودن آب شرب این روستا هنگام بارندگی اظهار داشت: عملیات اجرایی برای رفع مشکل کدری آب شرب روستای بالاجاده آغاز شده است.

وی با بیان اینکه با اعلام مشکل چندین ساله آب شرب روستای بالاجاده که در هنگام بارندگی گل آلود و کدر وارد شبکه انتقال آب شرب روستا می شده است و این مشکل به کرات در رسانه ها منعکس شده است، افزود: برنامه ریزی و اقدام لازم برای شناسایی مشکل و طراحی لازم برای رفع آن در دستور کار اولویت دار این اداره قرار گرفته است.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کردکوی خاطرنشان کرد: با بررسی ها و کارشناسی های بعمل آمده، مشکل شناسایی و تمهیدات لازم برای رفع آن اقدام شده است.

پاسندی بیان کرد: تیم عملیاتی این اداره در روز شنبه مسیر انحرافی چشمه بادو را انجام و از ورود آبهای سطحی در زمان بارندگی که عامل اصلی کدری آب شرب روستا بوده است به چشمه بادو جلوگیری کردند.

وی با اشاره به بهسازی چشمه موردنظر،گفت: در جریان مراحل و فرایند اداری در حال بستن قراردادی با پیمانکار هستیم که در آینده نزدیک اجرایی و عملیاتی خواهد شد.

رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی کردکوی ابراز امیدواری کرد و اظهار داشت: با این عملیات و اقدام فنی مشکل کدری و گل آلودگی آب شرب روستا در زمان بارندگی مرتفع خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر