تمرین جدی تیم ملی در گرمای سیدنی + عکس
تعداد بازدید تعداد 430 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت ۹:۴۶ ب.ظ، جمعه، ۱۲ دی، سال ۱۳۹۳ نظرات بدون نظر

تیم ملی فوتبال ایران در گرمای سیدنی تمرینات سخت آماده‌سازی خود را دنبال کرد.

139310121053306244419013به گزارش رادکانا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ایران که ۹ روز دیگر باید دیدارهای خود در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را با دیدار برابر بحرین آغاز کند، امروز (جمعه) تمرینات آماده‌سازی خود را پی گرفت. تمرینی که با توجه به گرمای هوا در سیدنی و شدت برنامه‌ها، فشار بالایی را به بازیکنان وارد کرد تا آنها بتوانند با بدن‌ها و ذهن‌هایی آماده‌تر وارد مسابقات شوند.

در ابتدای تمرین دو ساعته امروز، کارلوس کی‌روش حدود ۲۵ دقیقه در میانه میدان برای شاگردانش صحبت کرد. او بر تمرکز بالای تیمی تأکید کرد و به آنها یادآور شد که دیدار برابر حریفان آسیایی از همین امروز آغاز شده است. پس از صحبت‌های سرمربی تیم ملی، بازیکنان تمرینات گرم کردن روزانه خود را زیر نظر میکو، مربی فنلاندی تیم ملی انجام دادند.

پس از این قسمت، دروازه‌بان‌ها با هدایت دن گاسپار تمرینات متنوع دروازه‌بانی را برگزار کردند که پس از چند لحظه کی‌روش به جمع چهار نفره گاسپار، حقیقی، فروزان و بیرانوند اضافه شد تا دقایقی هم با آنها صحبت کند. این در حالی بود که برنامه‌های تاکتیکی تیم زیر نظر مارکار آقاجانیان و اوسیانو پیگیری می‌شد.

در ادامه بازیکنان حاضر در تمرین به دو تیم تقسیم شدند تا در فاصله بین شش دروازه کوچک و دو دروازه بزرگ بازی درون تیمی برگزار کنند. بخشی که با جدیت هر چه بیشتر بازیکنان و کادر فنی انجام گرفت و بیشترین فشار را به ملی‌پوشان وارد کرد. کی‌روش در این بخش مدام به بازیکنان تأکید می‌کرد که با زدن کمترین ضربه، توپ را به سمت جلو پاس بدهند.

پس از این قسمت، کی‌روش دوباره بازیکنان را به وسط زمین فرا خواند و بعد از چند دقیقه صحبت برای آنها، با تک تک بازیکنان دست داد تا این بخش حسن ختام تمرین تاکتیکی امروز ملی‌پوشان ایران باشد.

بعد از تمرین امروز در هوای گرم سیدنی، بازیکنان به استخر کمپ تمرینی رفتند تا آماده بازگشت به هتل شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر